Heegeldatud kleitBoheemlaslik kleit valmis tegelikult 2 aastat tagasi, aga nüüd möödunud aasta suvel sai kleit pildina salvestatud ja ilutseb minu FB profiilil. Sellise kleidi idee sündis pildist, mis netis surfates silma jäi. Esmalt nägin seda mingis välismaises e-poes ja üks hetk oli ka Eesti turule jõudnud, aga ma ei raatsinud 25 euri välja käia selle eest. Ja siis läksin lõngapoodi, et kulutada... 40 euri ja teha kleit ise. 

Tegelikult tahtsin lihtsalt, et varrukad oleksid pikemad ja noh, kõik oleks enda tehtud. Lisaks soovisin, et oleks suur muster ja orgaaniline lõng.

Kleidi tegemiseks kulus maailmatum aeg. Ma arvan, et kui jutti teha, siis läheb u. poolteist nädalat. Mina tegin vahelduva eduga mitu kuud. Kusjuures, mina kui rätsepahakatis, pean tõdema, et kõige keerulisem osa oli õmmelda aluskleit. 

Orgaanilisest puuvillast lõng pärines mu lemmikumast poest Liannist, heegelnõel oli nr 4, muster pärit ühest saksakeelsest mustrite ajakirjast ja lõige otsast lõpuni omalooming. Seljas jääb küll maru lohvakas, aga esimese kleidi kohta võin rahule jääda. 

Järgmine
Kaisukad

Vastused puuduvad

Email again: